Atrakcyjna praca po szkoleniu z radzenia sobie z projektami - zobacz co cie czeka

Posted on 21/11/2021 6:39pm

Obecnie rozwój gospodarczy Polski jest możliwy w dużej mierze dzięki dofinansowaniu ze strony Unii Europejskiej. Sieć autostrad, wiele nowych przedsiębiorstw oraz nieruchomości powstało właśnie dzięki tego rodzaju środkom. W przyszłości Polska również będzie pozyskiwała fundusze unijne, stąd też warto zainwestować w szkolenia zarządzanie projektami, dzięki którym pozyskamy wymaganą wiedzę w tym temacie.

zarządzanie
Author: U.S. Army Corps of Engineers
Source: http://www.flickr.com
Projekty unijne może pisać każdy, kto ma wymaganą wiedzę w zakresie aktualnych programów operacyjnych i wytycznych związanych z danym priorytetem. Zarządzanie takimi projektami nie należy do prostych, kiedy nie znamy etapów realizacji tego typu projektów. Należy chociażby orientować się czym jest harmonogram, jakie to są wskaźniki miękkie, na czym polega ewaluacja projektu i tak dalej. Na te i inne pytania otrzymamy odpowiedź na szkoleniach z zarządzania projektami unijnymi.
Kompleksowa lista warsztatów: (sprawdź tutaj)
Omawiane szkolenia są w większości w naszym zasięgu w każdym większym mieście. Czasem również realizowane są przez internet, dlatego też warto weryfikować pojawiające się internetowe ogłoszenia w tym zakresie. Szkolenia tego typu nie trwają zazwyczaj zbyt długo (nawet przydatna strona, dobrze zajrzeć). W trakcie zajęć uczestnicy otrzymują przydatne materiały szkoleniowe. Ważne jest również praktyczne podejście do zagadnienia. Dlatego korzystnie jest szukać takich szkoleń, które mają w planie praktyczne tworzenie wniosków i analizowanie na każdym etapie zadań w przykładowym projekcie.
Szkolenia zarządzanie projektami podobnie jak studia podyplomowe w tym zakresie cieszą się obecnie niemałą popularnością i z tej przyczyny nie należą do najtańszych. Zobacz też:

plan zarządzania w biurze
Author: tec_estromberg
Source: http://www.flickr.com
Czasem jednak trafiają się także szkolenia finansowane ze środków unijnych, a tym samym całkowicie za darmo. Warto wyszukiwać tego typu propozycje, ponieważ znając zasady dotyczące projektów unijnych możemy pokusić się o wykonanie projektów na potrzeby własnej firmy albo zatrudnić się jako kierownik projektu. Jest to bardzo ciekawa praca, ponieważ po skończeniu jednego projektu można realizować następny, w którym będą obowiązywały inne wymagania. Jest to więc praca, która nie jest nudna i na dodatek przynosi wysokie zarobki, jeśli uda się zakończyć projekt w terminie.

Tags: szkolenia, projekty, studia podyplomowe, Zarządzanie