Audiobook to wspaniała alternatywa dla książki tradycyjnej. Tym bardziej jak jesteś w stanie posłuchać niezwykłe opowieści

Posted on 29/08/2018 5:18pm

Dla każdego coś właściwego, można pomyśleć, jak przeanalizujemy rynek czytelnictwa. Jeśli chodzi o gatunki literackie, to mamy w sumie wszystko, identycznie jest z beletrystyką czy innymi typami wydawnictw, jak poradniki. Dodatkowo, ten rynek nie opiera się tylko na publikacjach czytanych tradycyjnie, ponieważ coraz większego znaczenia zyskują wydawnictwa elektroniczne jak e-book, czy książka mówiona, czyli audiobook. Szczególnie ten drugi typ to interesujące rozwiązanie dla ludzi, którzy lubią słuchać historii.

audiobook
Author: Denise Krebs
Source: http://www.flickr.com
Kto z nas za tym nie przepadał? Słuchanie różnych historii to wielka i wspaniała historia naszego dzieciństwa. Czy to historie opowiadane przez dziadka i babcie, czy powieść czytana przez rodziców. To czas, gdy jeszcze nie umieliśmy czytać lub byliśmy dopiero na początku edukacyjnej ścieżki. Ale to czas bardzo cenny, ponieważ jako dzieci inaczej odbieraliśmy świat, byliśmy wieloma zagadnieniami zauroczeni, jednocześniewystraszeni, wzruszeni, faktycznie zaś była dla nas bardziej barwna niż obecnie. Dzięki temu, iż sami nie musieliśmy składać literek byliśmy w stanie nastawić nasze zmysły na samą historię, powoli więc zanurzaliśmy się w ten niezwykły świat. W dorosłym życiu każdy z nas stracił ten kawałek świata.

Książki najczęściej czytamy, tak więc audiobook to dobry pomysł na powrót do dziecinnych lat, na powrót do miłej czynności, jaką jest wygodna pozycja, na leżąco czy siedząca i wsłuchiwanie się w ciepły głos lektora. Obecnie jest idealna okazja, by odkryć audiobooka – książka Nieśmiertelni Severskiego. Uwielbiasz dobre, interesujące, zapierające dech w piersiach historie.
audiobooki
Author: Robert
Source: http://www.flickr.com
Ta książka Cię zachwyci. To historia o ekipie Konrada Wolskiego, która odkrywa ściśle tajne informacje. Co więcej, dotyczą one miejsca w największym stopniu tajemniczego, zamkniętego i groźnego – Korei Północnej. Tajne informacje dotyczą rzekomych eksplozji ładunków jądrowych, jakie zostały wytworzone na terenie Iranu, czyli też w groźnym, nieobliczalnym kraju. Przed ekipą niezwykle trudna misja.

Czy ocalą świat? Czy uda im się wygrać wyścig z czasem? Od początku do końca książki będziesz trzymany w napięciu, ponieważ akcja ulega zmianie w najmniej oczekiwanym momencie, a co więcej książka jest świetnie napisana. Nadstaw więc swoje uszy, poczuj się komfortowo i rozpłyń się w miłym głosie lektora. Powróć do okresu dzieciństwa, gdy jako dziecko z wielką uwagą, z wypiekami na twarzy słuchałeś niezwykłych historii.

Tags: książki, Audiobooki, akcja, słuchowisko, głos lektora