Domki rekreacyjne do wynajmu w Brennej.

Posted on 23/11/2021 7:38am

Do wynajmu domki kempingowe z drewna zlokalizowane w Brennej - górskiej mieścinie w Beskidach. W okolicy można doskonale odpocząć, pooddychać świeżym powietrzem, przejść się w góry na spacer, pojeździć rowerem. Z pewnością zafascynujesz się urokliwym krajobrazem - prastarą architekturą drewnianą i pięknem przyrody.

dom z widokiem na góry
Author: Scott Jordan
Source: http://www.flickr.com
Proponujemy komfortowe domki w Brennej z pięknym widokiem na góry.

Ta solidna oferta (https://dryg.pl/oferty-pracy/praca-na-magazynie/inne?categories=13&positions=85), którą przygotowaliśmy dla miłośników omawianej tematyki, zawiera pokrewne informacje na to fascynujące zagadnienie - sprawdź tu.

Domki są przyjemnie i całkowicie wyposażone, przystosowane do zamieszkania max.8 gości. Znajdują się tam trzy sypialnie i łazienka z prysznicem oraz kuchnia z kuchenką mikrofalową, kuchenką elektryczną oraz lodówko-zamrażarką. Domki posiadają ogrzewanie, niektóre pokoje w domku posiadają też ogrzewanie podłogi.

Masz ochotę zbadać taką sprawę trochę dokładniej? Jeśli tak, to kliknij ten odnośnik oraz przeczytaj więcej szczegółów w serwisie (https://hotelaltus.pl/restauracja/nasze-sniadania), który również omawia taką problematykę.

Przy domku znajduje się weranda oraz spory ogródek z basenem dla dzieci oraz boisko do gry w piłkę i badmintona.

W ogrodzie znajduje się także miejsce na grilla z ławami i stolikiem. Domek jest płotkiem z możliwością parkowania na posesji. Znakomite zaopatrzenie w żywność spożywczą tworzą 3 sklepy spożywcze w odległości ok. kilometra od domku oraz 1 większy supermarket. Oprócz tego od sąsiadów można kupić świeże jaja, mleko i sery! Jeśli mają Państwo życzenie spróbować oryginalnych potraw regionalnych, istnieje u nas sposobność wykupienia obiadów lub kolacji przygotowanych ze zdrowych składników pochodzących z tutejszego regionu.

Okolica jest cicha, z dala od ruchu, bogata jest w zieleń, lasy, rzeki, szlaki górskie. We wsi liczne zabawy praktycznie co sobotę. Idealne warunki dla wypoczynku dla rodzin. Przyjemną atmosferę wokół domków potęgują rabaty kwiatowe i nocne podświetlenie. Z uśmiechem na twarzy będziecie Państwo wracać do tych przyjemnych domków po pełnym wrażeń dniu w górach.

Domki, zlokalizowane w miejscowości Brenna, są do wynajęcia przez okrągły rok. To doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek w niskiej cenie. W domkach i pokojach nie można palić papierosów. Mile widziane są także zwierzęta domowe, lecz po wcześniejszym zawiadomieniu nas o tym. Po więcej informacji prosimy o kontakt e-mailowy bądź telefoniczny. Informacja o ofercie widnieje również na naszej stronie internetowej - .

Tags: las, prysznic, gry, WWW