Jacy młodzi twórcy internetowi są współcześnie najbardziej popularni oraz które treści oferują swoim odbiorcom?

Posted on 07/06/2022 8:24pm

Przełom dwudziestego i dwudziestego pierwszego wieku to okres następnych ogromnych zamian technologicznych. Telefony komórkowe, urządzenia mobilne czy wreszcie sam Internet. Łatwy dostęp do wszelkich wymaganych w tej chwili informacji to wybawienie dla wielu osób.


portal społecznościowy
Author: David Mulder
Source: http://www.flickr.com
Wszakże te wszystkie zawartości ktokolwiek musi sporządzać oraz zamieszczać. Tzw. media społecznościowe łączą w sobie tysiące osób takich jak Krzysztof Gonciarz facebook.

Jeśli sądzisz, że ten artykuł jest warty przeczytania, to bez obaw kliknij ten odnośnik i zobacz udostępniony tu (https://magazynauto.pl/wiadomosci/najpopularniejsze-nowe-samochody-w-europie-top-10-modeli-po-kwietniu,aid,2145) wpis - on również Cię zaciekawi.

Tenże młodzieniec, urodzony 19 czerwca 1985 roku robi współcześnie oszałamiającą karierę na kompletnym globie. Krzysztof Gonciarz ma już na swoim koncie ok. 4000 zrealizowanych projektów różnego typu, swoją aktywność prowadzi niemalże na kompletnym świecie - w Kraju Kwitnącej Wiśni, w USA czy oczywiście w naszym kraju. Nic zatem nietypowego, iż jest obecnie jednym z czołowych polskich twórców internetowych.

Innym młodym wytwórcą elektronicznym jest Kaluch youtube, który na swoim kanale w największym serwisie z filmami udostępnia swoje realizacje, na których wchodzi w postać recenzenta gier komputerowych. Kaluch youtube prowadzi swoją działalność od blisko 10 wiosen i poprzez ten czas opublikował ponad 500 filmików oraz zgromadził ponad pół milionową gromadę odbiorców swej online twórczości.


Kolejnym dowodem na dziennikarską działalność młodych ludzi jest pewna Karolina, jaka na należącym do korporacji z Mountain View serwisie z filmami wyprodukowała jeden z w najwyższym stopniu popularnych tzw. kanałów tematycznych pod nazwą stylizacjeTV instagram. Na kanale tym udostępniła już około tysiąca filmów poświęconych takiej tematyce jak make-up na mokro czy samoprzylepne rzęsy. Na kanale stylizacjeTV youtube można by również poznać dziesięć kosmetyków za maksymalnie 10 zł czy też przykładowo jakie są koreańskie kosmetyki.

Tags: Internet, film, online