Jak relatywnie szybko stać się posiadaczem firmy otwartej w USA?

Posted on 12/02/2018 4:22pm

Aktualnie nie ma większego kłopotu, aby we właściwym miejscu pożyczyć pieniądze albo meble na rodzinną imprezę. Czy jednak wiesz, że w podobnie prosty oraz prędki sposób mógłbyś wypożyczyć.
działalność
Author: vdrg dansschool
Source: http://www.flickr.com


.. adres dla prowadzonej przez siebie firmy? Co interesujące, mógłby to być adres zagraniczny. Jeżeli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem, przeczytaj niniejszy artykuł. Nawet jeśli nie posiadasz jeszcze firmy.


Sprawa wygląda tak, że spółkę można po prostu kupić. Nie ma żadnego znaczenia, czy była ona otwarta w naszym kraju czy też poza granicami naszego państwa. Co więcej, można wybierać spośród spółek mających mniejszy lub większy staż na rynku. A to ważne np. przy ubieganiu się o jakieś kredyty albo dofinansowania. Jeśli ciekawią Cię spółki zagraniczne - mogą pochodzić one z państw mających mniej rygorystyczne warunki finansowe powiązane z funkcjonowaniem działalności gospodarczej. Można by w tego typu sposób zoptymalizować wydatki opodatkowania dochodu.


szkolenie
Author: U.S. Army Corps of Engineers
Source: http://www.flickr.com


Innymi słowami, dzięki świadczeniu pod nazwą wynajem adresu, można wystawiać faktury za swe towary lub usługi po mniejszej niż w Polsce stawce podatku dochodowego. Takie wirtualne przedstawicielstwo może mieć swoją siedzibę praktycznie w każdym europejskim państwie, np. w Czechach, na Litwie, Estonii czy Finlandii.
Dla w większym stopniu rygorystycznych odbiorców do nabycia istnieją także firmy w Wielkiej Brytanii, Niemczech czy nawet w USA. Co interesujące, cena tego typu firmy jest o wiele mniejsza niż np. z Finlandii.

Tags: rzeczy, typ, faktur