Książki do słuchania- Wiedźmin A. Sapkowskiego

Posted on 19/02/2022 7:19am

Na dzień dzisiejszy książki możemy nabyć już nie tylko w tradycyjnej formie, ale również zapisane na innych nośnikach. Dla jednych na pewno nadal jest to swego rodzaju absurd, jednak wieku konsumentów chętnie wybiera książki utrwalone cyfrowo.

Sapkowski audiobook Wiedźmin
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
Stałym zainteresowaniem cieszą się audiobooki. Nieliczni pamiętają, że książka mówiona ma swoją tradycję. W Polsce już w latach 30. firma płytowa Orpheon nagrała bajki Adama Mickiewicza, które wykonał aktor i malarz Mariusz Maszyński. Na rynku pojawiły się też polskie i zagraniczne bajki i baśnie dla dzieci.Oczywiście z upływem lat zmieniły się nośniki, na których utrwala się książkę mówioną, jednakże dorośli wciąż z chęcią kupują dla dzieci popularne nagrania. Po pierwsze jest to użyteczny prezent, który rozwija wrażliwość malucha, jeszcze zanim nauczy się czytać samodzielnie. Po drugie jeśli po pracy jesteśmy zbyt wyczerpani, by samemu przeczytać dziecku książeczkę do snu, wtedy możemy włączyć audiobook.

Praktyczne audiobooki to również te do nauki języków obcych. Za ich pomocą możemy uczyć się w każdym miejscu, przykładowo w pociągu. Warto pamiętać, że swoją funkcję edukacyjną spełnią nie tylko tradycyjne kursy w formie cyfrowej, lecz także ciekawa literatura angielska.

Gdy poszukujesz precyzyjnych danych, nie czekaj, tylko sprawdź pod adresem (https://questcm.pl/profesjonalny-sprzedawca/). Znajdziesz na niej wszystkie niezbędne informacje.

Tym sposobem możemy efektywniej uczyć się konkretnego języka.

Audiobook to także pożyteczne rozwiązanie dla osób niewidomych. Nadal nie wszystkie interesujące pozycje wydawnicze są transponowane alfabetem Braille’a, jednakże wielokrotnie można je dostać w salonie empik w formie audiobooka właśnie. Dziś modne pozycje bardzo szybko są nagrywane cyfrowo. Dla wydawców z pewnością jest to także kolejna forma dystrybucji rozchwytywanego hitu. Niektóre nagrania to produkcje wyjątkowe, na które z niecierpliwością czekają wielbiciele danego autora. Naturalnie prym wiedzie aktualnie literatura fantasy. Wiedźmin audiobook sprzedaje się doskonale. Trzeba również pamiętać, że Andrzej Sapkowski jest twórcą nie tylko sagi o Wiedźminie, lecz także tzw. trylogii husyckiej. Fanów jego książek ucieszy zapewne fakt, że pod hasłem audiobooki Sapkowskiego wyszukają w internecie więcej niż jedną pozycję. Również następne tomy sagi o Wiedźminie czekają już w kolejce do nagrania.

Tags: książki, płyty, Wiedźmin, Audiobooki, Andrzej Sapkowski, fantasy, fantastyka, Sapkowski, słuchowiska, cyfrowo