Popularne konsole do gier

Posted on 12/11/2022 8:00am

Dla osób zainteresowanych sektorem gier wideo, zakup konsoli jest wyzwaniem. Xbox 360 to pulpit nowej generacji podpisana marką żywego tytana specjalności komputerowej - Microsoftu.
Pudełko z padem do xboxa
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Maszynka, mimo wystarczająco ostrej rywalizacji ze strony Sony i Nintendo, wyprzedaje się niesłychanie przyzwoicie. Producenci gier na konsolę stale wykazują, że Xbox 360 umie istotnie pozytywnie zaskoczyć - argumentem jest chociażby niedawny mega hit Gears of War. Konsola określona jest dla graczy, jednakże posiada szeroką kolekcję aplikacji dla dzieci. W porównaniu z konkurencyjnym PS 3, jest również tania. Większość graczy postrzega playstation 3 jako najmocniejszą i najdroższą z dostępnych na rynku konsol. Nic zadziwiającego, napędem tytana jest ośmiordzeniowy procesor Cell, który sprosta utrzymać rzeczywiście wiele. O ile dodamy do niego unikalną grafikę HDMI nośnik Blu-ray, to pozyskamy prawdziwie wybuchową kompozycję. Nic dziwnego, że coraz więcej edytorów stwierdza, iż gry przeznaczone z początku tylko na PS3 ukażą się także na
Czarny zestaw, konsola xbox i pad
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
innych platformach, przede wszystkim na Xboksie 360.

Jakiś okres temu pojawiła się ongiś deklarowana premiera konsol nowej generacji. Nasuwa się pytanie czy należałoby nabyć ps3, xbox 360, skoro wyszły ich następcy, odpowiedź brzmi kategorycznie tak. Gry na ps3/xbox 360 będą ukazywały się jeszcze cały czas przez parę lat. Zrezygnowanie z tych systemów było by dla wytwórców bardzo nieopłacalne. XBOX 360 wychodził w kilku kategoriach. PS3 wyszło w trzech modelach-Fat, Slim i Super Slim. Rodzaje slim i super slim odróżniają się od siebie wyłącznie formatem i pojemnością dysku, obie są troszkę awaryjne.Obie konsole mają gry, które wyszły tylko na daną konsole. Powinniśmy wejść w jedną z wielu list gier elitarnych zamieszczonej w Internecie i poszukać na którą konsole gry są najatrakcyjniejsze, bardziej nas interesują. Większość gier jest multiplatformowa inaczej, ukazała się na obie konsole. Jak większość wie, Internet w ps3 jest bezpłatny. W xboksie, aby skorzystać z Internetu jesteśmy zmuszeni kupić kartę z szyfrem o nazwie xbox live gold.