Różniste pocztówki – podtrzymujmy miłą tę tradycję

Posted on 01/11/2020 7:37am

Nadchodzą święta, więc warto jak najbardziej pomyśleć o spędzeniu czasu z najbliższymi. Mamy to szczęście, jeżeli możemy wspólnie z innymi zasiąść do stołu, porozmawiać, opowiedzieć o swoim codziennym życiu i najważniejszych wydarzeniach. Nie zawsze jednak taka możliwość, żeby się wspólnie spotkać jest. W takim wypadku, tak czy inaczej warto pamiętać o bliskich, choćby wysyłając im kartki pocztowe. Aktualnie tego rodzaju zwyczaj jest coraz mniej popularny, gdyż wolimy zatelefonować, przesłać smsa lub porozmawiać przez komunikator internetowy. Każdy sposób jest rzecz jasna dobry, jeżeli dzięki temu podtrzymujemy jak najbardziej relacje z najbliższymi. Tyle że tradycyjne sposoby, tak jak wymienione wyżej wysyłanie pocztówek ma swój urok, jakiego ani sms, ani nawet wideo rozmowa nie zastąpi.

pisanie listu
Author: Kristina D.C. Hoeppner
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj poligrafia jest mocno rozwinięta (por.: teczki ofertowe), tym samym kartki pocztowe mogą być naprawdę atrakcyjne. Oczywiście wybór w tym zakresie jest szeroki: od standardowych kartek, z wydrukowanym zdjęciem, po te trójwymiarowe, jakie może zagwarantować wyłącznie drukarnia posiadająca specjalne oprzyrządowanie. Bardzo godnym uwagi rozwiązaniem, jakie bez wątpienia docenią nasi najbliżsi, jest wykonanie takiej kartki również samodzielnie. Wystarczy jeśli o to chodzi kupić raptem kilka przyborów i chwilę przeanalizować co chcielibyśmy aby znalazło się na takiej kartce, a samo zrobienie będzie zdecydowanie łatwiejsze niż sądzimy.

Nie ma żadnych wątpliwości, że to jest rzeczywiście rzetelna oferta (https://www.artykulyreligijne.pl/banery-na-boze-cialo), odnosząca się do wartościowych artykułów. Poznaj ją teraz.

Prawdą jest, że w rzeczywistości zazwyczaj po prostu nie chce nam się brać za tego rodzaju rzeczy bądź – jak to przeważnie tłumaczymy – nie mamy na to czasu. Niemniej taka kartka (kliknij i zobacz - pocztówki na boże narodzenie) samodzielnie zrobiona, ani drogo nie kosztuje, ani nie jest wielce pracochłonna, natomiast może sprawić adresatowi jak najbardziej miłą niespodziankę.

Sprawdź też - ulotkilisty
Author: 24oranges.nl
Source: http://www.flickr.com
W końcu, jak przyzwyczailiśmy się już do smsów, czy widorozmów, gdy nagle pojawi się w naszej skrzynce list z przesłaną do nas kartką, zapewne będziemy miło zaskoczeni. Takie drobiazgi są niezwykle ważne, szczególnie w świecie, w którym wszystko można kupić – robiąc coś własnoręcznie pokazujemy, że nam zależy na odbiorcy, że chcemy obdarzyć go czymś oryginalnym i poświęcić na to swój czas i energię. Większość adresatów, na pewno tego typu działania doceni.

Tags: czas, rozmowa, rozwiązanie