System do zarządzania fakturami. Sprawdź koniecznie!

Posted on 20/04/2018 7:52am

Oferujemy skuteczny program przeznaczony do wystawiania faktur, umożliwiający
łatwego dokumentowania wszelakich transakcji sprzedaży i zakupu. Ten system do fakturowania przeznaczony jest do małych i średnich firm oraz osób, posiadających własną działalność gospodarczą.

faktury papierowe
Author: VLCineaste
Source: http://www.flickr.com
System do fakturowania daje możliwość tworzenia dokumentów dotyczących sprzedaży oraz zakupów, wśród których znalazły się m.in. faktury VAT, faktury proforma i korekty. Proces ich wypełniania jest niezwykle łatwy i zazwyczaj ogranicza się do wczytania uzupełnionych wcześniej danych kontrahentów, towarów czy usług. System do fakturowania umożliwia określenie sposobu numeracji dokumentów fakturowych oraz opatrywanie ich własnymi komentarzami.System do fakturowania (http://automatyzacja-faktur.pl/) dysponuje także modułem odpowiedzialnym za tworzenie kart pracowników, który poza danymi osobowymi, gromadzi też informacje o zajmowanym przez danego pracownika stanowisku czy zakresie obowiązków. Aplikacja dobrze sprawdza się w czasie pracy na indywidualnym stanowisku, jak także w wielu komputerach w obrębie sieci.

Dostęp do programu zabezpieczony jest hasłem, a administrator posiada możliwość kreowania osobnych kont dla każdego pracownika. Przygotowane przy użyciu systemu faktury mogą zostać normalnie wydrukowane, ale również wysłane mailowo do kontrahenta bezpośrednio z poziomu programu. System do fakturowania stwarza możliwość korzystania z wielu kont bankowych i wielowalutowych kas przy ewidencjonowaniu zapłat. Fakturować można w PLN i w EUR, korzystając automatycznie z kursów NBP. Magazyn towarów i usług pozwala z kolei na szczegółową ewidencję asortymentu. Do dyspozycji użytkownika trafia dodatkowo zintegrowany moduł do analiz, prezentujący w czytelny, graficzny sposób obroty w przedsiębiorstwie, zapotrzebowanie na oferowane towary itp. Dodatkowymi plusami - jest też możliwość dodania oddzielnej numeracji dla przedsiębiorstw oraz kontrola poprawności: NIP, numerów kont bankowych, kodów pocztowych orazREGON. Wraz z programem zawarty jest prosty podręcznik użytkownika.

system do fakturowania online
Author: lab604
Source: http://www.flickr.com
Do najważniejszych funkcji programu zaliczyć należy możliwość tworzenia duplikatów bazy danych, wyświetlanie informacji o bieżących kursach walut online, obsługa książki korespondencji a także prowadzenie kartoteki klientów i towarów oraz tworzenie różnorodnego rodzaju raportów (w tym graficznych). System do fakturowania z powodzeniem używany może być zatem nie tylko do wystawiania faktur, ale też kontaktów z klientami, kontrolowania płatności i wysyłania wezwań do zapłaty, kreowania zestawień sprzedaży, ale też ewidencjonowania kosztów i wydatków w firmie.

Tags: komputer, bank, waluty